fbpx

Gemeenschappelijke contacten

Gemeenschappelijke contacten

Anderlecht

Christophe BOURGOIS
Participatie Huis
Gemeentebestuur Anderlecht
Wayez straat, 94
1070 Anderlecht
@ : participatie@anderlecht.brussels
Telefoon : +32 2 555 22 70

Stad Brussel

Pauline ZAPPA
Cel Duurzame ontwikkeling
Stad Brussel
Anspachlaan, 6
1000 Brussel
@ : pauline.zappa@brucity.be
Telefoon : +32 2 279 20 89

Elsene

Isabelle WOUTERS
Burgerheidsdienst
Gemeentebestuur Elsene
Elsenesteenweg, 168
1050 Ixelles
@ : isabelle.wouters@ixelles.brussels
Telefoon  : 02/515 67 23

Etterbeek

Géraldine PEGOFF

Burgerparticipatie
Gemeentebestuur Etterbeek
Ouderghemlaan, 113-117
1040 Etterbeek
@ : gpegoff@etterbeek.irisnet.be
Telefoon : +32 2 627 27 61

Evere

Duurzame ontwikkeling – Solidariteit tussen de volkeren

Gemeentebestuur Evere
Square Hoedemaekers, 10
1140 Evere
@: ddo@evere.brussels
Telefoon  : +32 2 247 63 35

Ganshoren

Delphine LECOMTE

Gemeentebestuur Ganshoren
Keizer Karellaan, 140
1083 Ganshoren
@ : dlecomte@ganshoren.irisnet.be
Telefoon : +32 2 464 05 68

Jette

Coralie MEEUS

Duurzame ontwikkeling dienst
Gemeentebestuur Jette
Leon Theodor Straat, 108
1090 Jette
@ : cmeeus@jette.irisnet.be
Telefoon : +32 2 422 31 03

Koekelberg

Diane COLSON

Agenda 21
Gemeentebestuur Koekelberg
Henri Vanhuffelplein, 6
1081 Koekelberg
@: dcolson@koekelberg.brussels
Telefoon : +32 2 412 14 74

Ouderghem

Marine VANDE PITTE

Leefmilieu dienst
Gemeentebestuur Oudergem
Emile Idierstraat, 12
1160 Ouderghem
@ : mvandepitte@auderghem.brussels
Telefoon : +32 2 676 49 46

Schaarbeek

Openbare netheid & Groene ruimtes dienst

Gemeentebestuur Schaarbeek
Collignonplein
1030 Schaarbeek
@ : groene-ruimtes@schaarbeek.be
Telefoon  : +32 800 939 88

Sint-Agatha-Berchem

Delphine GILAIN

Huis van Participatie en Burgerschap
Gemeentebestuur Sint-Agatha-Berchem
Gentsesteenweg 1228
1082 Sint-Agatha-Berchem
@ : info@berchem.brussels
Telefoon : +32 463 03 30

Sint-Jans-Molenbeek

Alain SIMON – Xavier GUILMIN

Gemeentebestuur Sint-Jans-Molenbeek
Graaf van Vlaanderenstraat, 20
1080 Sint-Jans-Molenbeek
@ : ecoconseil@molenbeek.irisnet.be
Telefoon : +32 2 412 36 86

Sint-Jans-ten-Node

Tine VANFRAECHEM

Gemeentebestuur Sint-Joost-ten-Node
Koningsstraat, 284
1210 Sint-Joost-ten-Node
@ : milieuadvies@sjtn.brussels
Telefoon : +32 2 220 25 95

Sint-Gillis

MaisonEcoHuis

Gemeentebestuur Sint-Gillis
Fortstraat, 33
1060 Sint-Gillis
@ : maisonecohuis@stgilles.brussels
Telefoon  : +32 2 533 95 94

Sint-Lambrechts-Woluwe

Joëlle GÉRARD

Duurzame ontwikkeling dienst
Gemeentebestuur Sint-Lambrechts-Woluwe 
Paul Hymanslaan, 2
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
@ : j.gerard@woluwe1200.be
Telefoon  : +32 2 774 36 90

Sint-Pieters-Woluwe

Bénédicte PAULY

Duurzame ontwikkeling dienst
Gemeentebestuur Sint-Pieters-Woluwe
Charles Thielemanslaan, 93
1150 Sint-Pieters-Woluwe
@ : bpauly@woluwe1150.irisnet.be
Telefoon  : +32 2 773 06 18

Ukkel

Luc GILLMANN

Leefmilieu dienst
Gemeentebestuur Ukkel
Jean Vander Elstplein, 29
1180 Ukkel
@ : developpementdurable@uccle.brussels
Telefoon  : +32 2 348 66 28

Vorst

Judith CHARLIER – Lydie SOLLANDERS

Gemeentebestuur Vorst
Pastoorstraat, 2
1190 Vorst
@ : jcharlier@forest.brusselslsollanders@forest.brussels
Telefoon  : +32 2 348 17 39 – +32 2 348 17 35

Watermaal-Bosvoorde

Lola SMETS

Duurzame ontwikkeling dienst
Gemeentebestuur Watermaal-Bosvoorde
Antoine Gilsonplein, 2
1170 Watermaal-Bosvoorde
@ : transition@wb1170.brussels
Telefoon  : +32 2 674 75 80

Deze site maakt gebruik van cookies om uw navigatie te optimaliseren. Door uw navigatie op deze site voort te zetten, accepteert u het gebruik van cookies. Meer info.

OK, Ik ga akkoord NeeSettings